Czy nie denerwuje Was, że prawie wszystko co nas dzisiaj otacza zostało zaprojektowane w taki sposób aby psuło się w określonym czasie?

Nas bardzo – dlatego tworząc markę DURABO zadbaliśmy o każdy detal naszego produktu. Zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały i dodatki, wyprodukowane w Europie przez sprawdzonych europejskich producentów. Również same ubrania szyte są w samym sercu Europy, pięknym gotyckim mieście Toruń.

DURABO to ponad 35-letnie doświadczenie w projektowaniu odzieży. To pasja do tworzenia funkcjonalnych rozwiązań w codziennym zastosowaniu.

DURABO to obietnica jakości i trwałości na lata.

Jako Zespół DURABO podjęliśmy ważną decyzję, aby nie produkować odzieży wzmacnianej tylko miejscowo, a dać coś niezawodnego na całej powierzchni produktu. Przecież każdy z nas zużywa produkt zupełnie inaczej. Jednemu spodnie przedrą się na kolanie, drugiemu w kroku, a trzeciemu na wysokości pasa. Dlaczego zatem mielibyśmy wzmocnić spodnie outdoorowe lub spodnie taktyczne tylko na kolanach?

I tu z pomocą przychodzi niezastąpiona CORDURA®.

CORDURA® to nazwa handlowa tkanin charakteryzująca się wysoką odpornością na przetarcia. Dotychczas materiał ten był stosowany do produkcji mundurów i kombinezonów bojowych, plecaków turystycznych, wyprawowych i rowerowych, a także butów oraz ubrań dla motocyklistów. Co stało na przeszkodzie, aby jego niezawodność stała się codziennością dla każdego z nas?

Zastosowanie materiału CORDURA® to obietnica niezawodności.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CUXNZYSI0Uq/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Powyższe spodnie outdoorowe SCANDIC X zostały przetestowane na jednych z polskich zawodów strzeleckich. Na lewym zdjęciu widzicie spodnie SCANDIC X Wolf Grey zaraz po zawodach, a po prawej stronie te same spodnie po pierwszym praniu i jak widzicie wyszły z tego zupełnie bez szwanku. A takich przykładów mamy o wiele więcej.

Niezależnie od przeznaczenia spodnie outdoorowe SCANDIC X czy też spodnie taktyczne EDC X znajdą swoje przeznaczenie w każdym środowisku. Możesz być osobą aktywnie spędzającą czas w górach albo osobą aktywnie udzielającą się w środowisku strzeleckim i każda z tych par spodni sprawdzi się bezbłędnie.

Jesteś czynnym funkcjonariuszem, który potrzebuje przewiewnych, a jednocześnie wytrzymałych spodni taktycznych?

Cordura na całej powierzchni spodni, wielofunkcyjne kieszenie: na telefon z bezpośrednim dostępem nawet w pozycji siedzącej, zamykane kieszenie na najcenniejsze przedmioty np. portfel, specjalne otwory na nakolanniki i wiele innych.

Spodnie taktyczne męskie – EDC X

A może jesteś osobą aktywnie spędzającą czas, która po prostu szuka spodni na co dzień?

CORDURA na całej powierzchni spodni, wielofunkcyjne kieszenie na froncie ud z bezpośrednim dostępem do najcenniejszych przedmiotów, zamykane kieszenie na najcenniejsze przedmioty np. klucze, specjalne otwory na wewnętrzne nakolanniki, które przydadzą się w górach jako ochrona przy klękaniu.

Spodnie outdoorowe męskie – SCANDIC X

Zapraszamy!